Laureaci XXIV edycji
Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

KONKURS    LITERACKI

Poezja

I miejsce:

Aleksandra Pieńkos
II LO Rzeszów
Zestaw wierszy

II miejsce:

Aleksandra Pyszczek  
LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu
Zestaw wierszy

III miejsce: 

Weronika Kus
Gimnazjum nr 9 w Rzeszowie
Zestaw wierszy

Wyróżnienia:

Wiktoria Gleń
 LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu
Zestaw wierszy

Liliana Miłek
Akademickie LO w Rzeszowie
Zestaw wierszy

Gabriela Magda
LO w Kolbuszowej
Wiersz „Pochwała Hipokryzji”

Proza

I miejsce:       

Bartosz Kumor
II LO Rzeszów
„Tanatos”

II miejsce: 

Weronika Bukowska
I LO Krosno
„Listopadowy dzień”

III miejsce:

Antonina Zając
I LO Krosno
„To”

Wyróżnienia:

Michał Widelak
ZSE Rzeszów
„Zegar”

Aleksandra Węgrzyn
II LO Jasło
“Obsesja”

Jakub Hospod
I LO Rzeszów
„Paradise Hotel”

Patrycja Pękalska
I LO Rzeszów
„Grudniowy rozbłysk”


KONKURS    FOTOGRAFICZNY

I miejsce:

Sebastian Kosiński
II LO Dębica

II miejsce: brak 

III miejsce:

Izabela Gdula
III LO Rzeszów

III miejsce:

Julia Trojanowska
ZSE Rzeszów

Wyróżnienia:

 

Wiktoria Urban  ZS Kańczuga 

Julia Żymuła II LO Dębica

Michał Nowak II LO Dębica                  


KONKURS TEATRALNY „MONODRAM”

Nagroda I:    

Aleksandra Pyszczek
LO im. M. Kopernika w Tarnobrzegu

Nagroda II:   

Wiktoria Gleń 
LO im. M. Kopernika w Tarnobrzegu

Nagroda III:  

Krystian Węgrzyn 
 Zespołu Szkół nr 1 im. J. Korczaka w Łańcucie 

Wyróżnienia dyplomem: 

Klaudia Owczorz 
II LO Jasło


KONKURS    DZIENNIKARSKI

I miejsce:  

Karolina Całka
ZS nr 1 im. J. Korczaka w Łańcucie, II LO
Reportaż prasowy

II miejsce:  

Patrycja Marszał
ZS nr 1 w Rzeszowie
TV/filmowa relacja reporterska

III miejsce:  

Magdalena Łyko
ZS nr 1 im. J. Korczaka w Łańcucie, II LO
Reportaż prasowy


KONKURS    MUZYCZNY 

I miejsce:   

Kornelia Kulczycka
Zespół Szkół nr 1 w Rzeszowie

II miejsce:  

Katarzyna Nieroda
II LO w Rzeszowie

III miejsce: 

The Dot
ZST i LO w Jarosławiu

Wyróżnienia dyplomem:

Zuzanna Jandziś
IV LO w Rzeszowie

Adrianna Kieś i Jakub Całka
VI LO w Rzeszowie 

Karolina Kaszuba
VI LO w Rzeszowie 


KONKURS    TANECZNY

Soliści

I nagroda:  

Ewelina Cieśla
I LO Krosno

II nagroda:

Gloria Armata 
Gimnazjum nr 9 w Rzeszowie 

III nagroda: 

Weronika Wojtowicz 
II LO Krosno

Duety

I nagroda:

Małgorzata Kmon
II LO Krosno

 

Bartłomiej Kafel
II LO Krosno

II nagroda:

Dobromiła Sochacka
II LO Krosno

Karolina Frydrych
II LO Krosno

III nagroda: 

Aleksandra Wojnar
I LO Rzeszów

Karolina Patruś
I LO Rzeszów

Wyróżnienia:

Zuzanna Dróżdż
II LO Krosno

Norbert Kocój, Jakub Cieleń
LO Tyczyn

Jagoda Dyląg, Anna Niziankiewicz 

Back to top