Wielki sukces naszej uczennicy! Weronika Kus została finalistką L Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w roku szkolnym 2019/2020  oraz znalazła się w gronie dziesięciu laureatów ogólnopolskiego konkursu na esej pn.  "Ja, Polska, Europa, świat 2040". Weronice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie pisarskiej.

Podręczniki na rok szkolny 2020-2021

dla klas 1-2 4-letniego liceum

dla klas 2-3 3-letniego liceum 
(po gimnazjum)


 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi

Kończy się rok szkolny 2019/2020, który stał się nie lada wyzwaniem dla całej społeczności szkolnej. Wymagał on od nas wszystkich nie tylko pracowitości i zaangażowania, ale również odwagi, hartu ducha i wytrwałości w realizacji całego procesu nauczania.
Uczniom gratuluję sukcesów w nauce oraz osiągnięć. Dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych i akcji charytatywnych. 

Komunikat dyrektora szkoły dla uczniów oraz rodziców klas I i II w sprawie wręczenia świadectw 
W związku z utrzymującym się stanem epidemicznym zakończenie roku szkolnego 2019/2020 i rozdanie świadectw promocyjnych będzie odbiegało od dotychczasowej formuły.
Rozdanie świadectw zostanie rozłożone na dwa dni: 26 (piątek) - klasy pierwsze, 29 czerwca (poniedziałek) - klasy drugie i odbędzie się na półpiętrach budynku szkoły.

W ramach projektu Erasmus+ "Rozwijanie sztuki komunikowania oraz publicznego przemawiania jako wsparcie w nauce języka angielskiego”, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w serii anglojęzycznych spotkań online z woluntariuszami Stowarzyszenia Projektów Międzynarodowych INPRO. Ponadto odbyło się spotkanie online z Tomaszem Dziubanem, absolwentem III Liceum, który jest jednym z założycieli rzeszowskiego klubu mówców Inspire Rzeszów Toastmasters.

Back to top