Od dnia 27.01.2020 r. (poniedziałek) obowiązuje nowy plan lekcji.

UWAGA! Zaktualizowana wersja zawiera informację "wygenerowano 24.01.2020". Jeżeli Twoja przeglądarka wciąż wyświetla wersję z informacją o innej dacie, musisz odświeżyć stronę (klawisz F5) lub wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.  Zobacz plan --> tutaj.

Szanowni Rodzice!
W czwartek 9 stycznia 2020 roku  o godz. 17:00 odbędą się spotkania półroczne dla rodziców uczniów wszystkich klas. O godz.17:45 w sali 202 odbędzie się spotkanie „Trójek Klasowych” klas I po gimnazjum z dyrektorem szkoły.
Zapraszamy

Miło nam poinformować, że do zawodów okręgowych XLVI Olimpiady Geograficznej zostały zakwalifikowane uczennice naszego Liceum: Karolina Rzeźniczuk kl.3f i Gabriela Siekaniec kl.3g. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie Olimpiady.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie o tematyce zimowej pn. "Literacka Zimówka”. Organizatorem konkursu jest Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie autorskiego, nigdzie wcześniej niepublikowanego wiersza o tematyce zimowej na adres organizatora:

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego pn. “Rytmy nieskończoności”. Konkurs organizuje L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie.

Back to top